Gizlilik İlkeleri

Bu gizlilik ilkeleri Akaslan Sağlık Hizmetleri ve Kozmetik San. Tic. Ltd. Şti. tarafından www.sweatsetsiparis.com 'un gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler www.sweatsetsiparis.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

  • IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.
  • Sitemizin kontrol paneline kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, e-mail adresi vb) istenilen tüm bilgiler girilmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımızın işlemleri, sipariş dağıtımı, fatura..vb. için kullanmaktayız. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgileri ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgiler istenilen tüm durumlarda kullanılabilir. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır.
  • Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır.  www.sweatsetsiparis.com adlı web sitemiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.
  • Sitemiz üyelik/müşteri kayıt formunda girilen bilgiler 3.şahıs yada firmalarla paylaşılmamaktadır.

Güvenlik

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;

1- Sitemiz üzerindeki alan adı yönetimi, hosting yönetimi ve diğer hizmetlerin yönetimi için SSL sertifikası kullanılmaktadır. Böylece yaptığınız işlemler sizinle sitemiz arasında güvenli bir yolla yapılmaktadır.

2- Kredi kartı numaranız kesinlikle kaydedilmez. Sadece işlem yaptığınız anda kullanılan kart numaranızı biz de bilmeyiz. Sadece siz ve bankamız arasında olan bu işlem ; Bizim sitemiz üzerinden geçmeden işlem sırasında kredi kartınız sizin ile bankamız arasında bir sırdır.

3- Sitemiz dünya standardı olan Windows 2003, CentOS Server teknolojisi ile çalışmaktadır. Bilinen en son korumalar yüklenmiş ve bir aksiliğe imkan vermemek için devamlı takip edilmektedir.

Düzeltme / Yenileme
Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.

AKASLAN SAĞLIK HİZMETLERİ VE KOZMETİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ. © 2022 - Tüm Hakları Saklıdır.